Sprzątanie

Czyste magazyny, półki bez śladu kurzu, wypielęgnowana zieleń i schludne, zadbane place czy parkingi – taka prezentacja będzie wizytówką Twojej firmy. Firma A-Z świadczy usługi w zakresie czystości i porządku dedykowane Klientom, którzy dbają o wizerunek i stawiają na wysoką jakość w każdym obszarze. Sprzątanie biur, obiektów przemysłowych, a nawet posesji prywatnych wykonujemy z zastosowaniem nowoczesnych środków myjących i standardów organizacyjnych. W zakresie naszych usług leży również odśnieżanie dróg dojazdowych, mycie okien i elewacji oraz pielęgnacja zieleni.

Czyste biura, banki i zakłady przemysłowe

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców prywatnych i instytucji państwowych. W zakresie naszych usług leży przede wszystkim kompleksowe sprzątanie obiektów przemysłowych, banków i instytucji finansowych oraz biur. Myjemy podłogi, utrzymujemy porządek w sanitariatach i zaopatrujemy je w środki higieny. Dzięki naszym usługom dywany i wykładziny będą doczyszczone i zaimpregnowane przez nanoszeniem brudu z zewnętrznych części posesji, a na sprzętach biurowych i regałach nie zalegnie kurz.

Zadbane trawniki, odśnieżone drogi i podjazdy na obiektach

Nasze usługi obejmują również utrzymanie czystości na zewnątrz. Zapewniamy regularne mycie okien – alpinistyka i uprawnienia do prac wysokościowych pozwalają nam zadbać o szyby i elewację biur oraz obiektów przemysłowych. Przeprowadzamy prace z zakresu pielęgnacji i przycinania trawników, żywopłotów i drzew na zewnętrznych częściach posesji. W zimie zajmujemy się przede wszystkim odśnieżaniem dróg dojazdowych, placów i parkingów - oprócz udrażniania ciągów komunikacyjnych wywozimy także śnieg oraz posypujemy udrożnione drogi, podjazdy i chodniki mieszankami solno-piaskowymi.

Sprzątanie posesji prywatnych

Prace porządkowe wykonujemy nie tylko dla dużych firm i obiektów przemysłowych - świadczymy również usługi dla podmiotów prywatnych, w tym także jednorazowe. Zajmiemy się sprzątaniem domu i posesji, doprowadzając do ładu zarówno wnętrze, jak i otoczenie budynku. Myjemy okna, odśnieżamy drogi dojazdowe do działek. To doskonały pakiet usług dla osób prywatnych, które nie mają czasu na sprzątanie lub potrzebują przygotowania mieszkania na sprzedaż lub wynajem.

Sprzątanie posesji
prywatnych
Sprzątanie obiektów przemysłowych
Mysie okien
(alpinistyka)
Sprzątanie
biur