O firmie:

Biuro Ochrony A-Z zajmuje się szeroko rozumianymi usługami w zakresie bezpieczeństwa mienia oraz utrzymania czystości. Powstało w lutym 2013 roku jako firma rodzinna.

Sławomir Karczewski jako właściciel agencji, zdobył dużą wiedzę i doświadczenie pracując wiele lat na kierowniczych stanowiskach w przedsiębiorstwach z branży. Kiedy zaczynaliśmy działalność, rynek usług ochrony i sprzątania był mocno nasycony. Trudno było na nim znaleźć swoje miejsce. Determinacja i upór właściciela oraz kadry kierowniczej firmy zaowocował sukcesem.

Wyspecjalizowana kadra, na której możesz polegać.

Wysoki poziom świadczonych usług stał się podwaliną dobrych opinii o agencji, a co za tym idzie przypływ klientów. Dewiza firmy przyświecająca jej do dziś, że „jakość sama się obroni”, przekłada się na stały wzrost zadowolonych klientów. Regularne szkolenie kadry i stały nadzór nad nią daje gwarancję sukcesu. Przecież to pracownicy świadczą o potencjale i możliwościach każdej firmy.

Ambicją Zarządu Biura Ochrony A-Z jest osiągnięcie najwyższego poziomu profesjonalizmu i zadowolenia klientów.

Agencja ochrony mienia - specjaliści w dziedzinie bezpieczeństwa

Naszą agencję wyróżnia szeroki zakres usług, który jest możliwy dzięki wyspecjalizowanej kadrze - często dbamy bezpieczeństwo obiektów, na których zajmujemy się również sprzątaniem. Biuro A-Z dostarcza usługi pracowników z doświadczeniem i udokumentowanymi kwalifikacjami. Firma ochroniarska zapewnia również patrole interwencyjne oraz transport wartości w Poznaniu i jego okolicach.

Agencja dba o bezpieczeństwo osób i mienia na obiektach przemysłowych, sklepach, biurowcach oraz w instytucjach publicznych. Realizując usługi, dostosowujemy się zarówno do przepisów ustawy o ochronie osób i mienia, jak i specjalnych potrzeb klienta. Nasza kadra zajmuje się również monitoringiem – wizyjnym oraz systemów alarmowych.

Kompleksowe sprzątanie i utrzymanie czystości

Nasza agencja zajmuje się również profesjonalnym sprzątaniem i utrzymaniem czystości w różnych instytucjach. W pracy stawiamy przede wszystkim na dokładność, jakość, a także specjalistyczny sprzęt i chemię. Wiemy, że zadbane wnętrze budynku to wizytówka biura czy zakładu, która znacznie ułatwia zrobienie dobrego pierwszego wrażenia.

Wyspecjalizowana kadra pracowników zajmuje się nie tylko sprzątaniem przestrzeni roboczych, socjalnych i sanitarnych. Nasza firma sprzątająca dba również o czystość i porządek na zewnątrz, zajmując się chociażby pielęgnacją zieleni czy odśnieżaniem. Doświadczenie pozwala nam dopasować tryb i zakres wykonywanych prac do każdej przestrzeni – od zakładów przemysłowych po ekskluzywne biura.

Ochrona
mienia
Monitoring
systemów alarmowych
Patrole
interwencyjne
Transport
wartości