Profesjonalne biuro Ochrony A-Z

Specjalizacją naszej firmy jest kompleksowe zapewnianie bezpieczeństwa. Staramy się, aby usługi Biura Ochrony A-Z były dostępne dla każdego, dlatego zajmujemy się zarówno sektorem publicznym i przemysłowym, transportem własności, jak i autorskimi rozwiązaniami dedykowanymi dla osób prywatnych – takimi jak monitoring systemów alarmowych czy patrole interwencyjne.

Ochrona mienia - założenia ustawowe i autorskie plany

Podstawą pracy naszej agencji jest realizacja działań wskazanych przez prawo w zakresie monitorowania, alarmowania o zagrożeniach dla własności i interweniowania w wypadku ich wystąpienia. Zgodnie z artykułem 2 ustawy o ochronie osób i mienia do zadań tych należy:

  • zapobieganie przestępstwom i wykroczeniom przeciwko mieniu, na przykład poprzez patrolowanie, użycie środków przymusu bezpośredniego oraz systemy powiadamiania;
  • przeciwdziałanie szkodom spowodowanym czynami zabronionymi;
  • kontrola uprawnień osób do przebywania na obiekcie.

Zakres naszych działań dostosowujemy do specyfiki obszarów i transportów, które nadzorujemy. Przygotowujemy autorskie plany ochrony dopasowujące usługi do potrzeb klienta. Posługujemy się nowoczesnymi systemami alarmowymi oraz monitoringiem wizyjnym. Zapewniamy również wysokiej klasy transport własności oraz patrole interwencyjne, które zapewniają szybką reakcję na nagłe wystąpienie zagrożeń.

Transport własności, patrole interwencyjne i planowanie działań na rzecz bezpieczeństwa

Specjalizujemy się w dbaniu o bezpieczeństwo mienia na obiektach przemysłowych i handlowych, w magazynach, centrach logistycznych, biurowcach i placów budowy – tyczy się to także wszystkich obiektów podlegających ustawowo obowiązkowej ochronie. Zajmujemy się montażem i monitoringiem systemów alarmowych oraz transportem dóbr i własności według unikalnych, autorskich planów i procedur szczegółowych.

Nasze plany autorskie zabezpieczenia mienia, patrole interwencyjne i systemy alarmowe przygotowujemy również dla domów jednorodzinnych i osiedli mieszkaniowych. Stały monitoring i szybkie reagowanie pozwalają nam zapewnić mieszkańcom komfort i poczucie bezpieczeństwa. Wyróżnia nas profesjonalny, dobrze wyszkolony personel podlegający stałemu nadzorowi ze strony kadry kierowniczej.

Ochrona
mienia
Monitoring
systemów alarmowych
Patrole
interwencyjne
Transport
wartości